Projektavimas

LED apšvietimo sistemų montavimas pagal brėžinį nėra sudėtinga užduotis. „GLab“ tikslas kitoks – sukurti iš šviesos elementų unikalų, stilingą, nepriekaištingai veikiantį kūrinį, kurio įspūdis patalpos lankytojams įsimena ilgam.

Individualūs užsakymai sėkmingai įgyvendinami dėl:

 • Inovatyvumo. Retro stiliaus LED lemputės, bėgančias eilutes primenančios adresuojamosios RGB juostos, išmanusis apšvietimo valdymas telefonu – tik keletas apšvietimo technologijų, kurias šiandien pritaiko „GLab“.
 • Interjero dizaino žinių. Individualūs apšvietimo sprendimai turi papildyti interjerą, suformuoti pageidaujamą atmosferą. LED lemputės ir juostelės tampa sienų, lubų, grindų ir net baldų dalimi.
 • Inžinerinių sprendimų. Kaip iš metalinio vamzdžio pagaminti į medį panašų šviestuvą? Kaip apšviesti lentynas, kad atrodytų tarsi jos švyti pačios? Kaip ant lubų iš LED sukurti debesų efektą? Tai – inžinerinių žinių reikalaujantys sprendimai.
 • Glaudžios komunikacijos su užsakovu. Vienetiniai apšvietimo sprendimai kuriami bendradarbiaujant su užsakovais. Tai – ne serijinė gamyba, kai renkamasi iš kelių dizainerių projektų. Įspūdingi individualaus apšvietimo sprendimai sukuriami tik dėl sėkmingos komunikacijos.
 • Patirties. Pirmas kartas – eksperimentas. Antras kartas – klaidų paieškai. Trečias – jų sprendimams. Ketvirtas – užsakovui nustebinti. Penktas – stebinti užsakovo svečiams. Toliau vyksta tik tobulybės paieškos. „GLab“ originalius, sudėtingus projektus kuria ir montuoja jau turėdama reikšmingos patirties, sėkmingai įveikusi ne vieną iššūkį.

Įspūdingi, kvapą gniaužiantys šviesos sprendimai, kūrybiškos instaliacijos jau tapo „GLab“ vizitine kortele. Komanda visuomet pasirengusi įveikti naują iššūkį – unikalios jūsų vizijos įgyvendinimą.
Gamyba

Apšvietimas lemia tiek psichologinę, tiek fizinę savijautą. Norint sukurti tinkamą apšvietimą, vien tik lempučių nepakanka. „GLab“ sprendimai gyvenamuose ir komercinės paskirties erdvėse padeda sukurti pageidaujamą nuotaiką, kontroliuoti darbo bei poilsio režimą. Racionaliai įgyvendintos šviesos idėjos taip pat leidžia efektyviai sumažinti patalpų išlaikymo sąnaudas.

Patalpų apšvietimui galite rinktis modernią, ekonomišką ir ypač universalią – LED (šviesos diodų) technologiją. Ji puikiai tinka bendram, funkciniam ir akcentiniam, dekoratyviajam apšvietimui kurti.

„GLab“ LED sprendimus lengva pritaikyti skirtingoms erdvėms:

 • Individualiems namams, butams;
 • Biurams;
 • Prekybinėms, laisvalaikio patalpoms;
 • Pramonės objektams;
 • Lauko plotams.

Specialistų komanda įgyvendina projektus naudodama:

 • Klasikinius LED šviesos šaltinius. Jų skleidžiama šviesa – tolygi, vienspalvė. Šviesos diodai gali būti pritaikomi kaitrinių, halogeninių lempų imitacijai arba unikalioms, modernaus dizaino formoms.
 • Standartinius RGB sprendimus. Tai – šviesos diodų technologija, pagrįsta spalvų (raudonos, žalios ir mėlynos) maišymu, kaitaliojimu. RGB leidžia kurti žaismingą akcentinį apšvietimą, naudojant spalvotus (vienspalvius) šviesos šaltinius. Tokiu būdu išskirti galite tiek architektūrines, interjero ir eksterjero detales, tiek parduotuvės ekspozicijos dalis, pavienes prekes.
 • Išmaniąją RGB technologiją. Šių šviesos diodų pluoštas valdomas jam pritaikytu, pagal užsakymą programuojamu valdikliu ir programomis. Toks sprendimas leidžia dinamiškai, priklausomai nuo iš anksto parengtos schemos, kaitalioti atskiro diodo spalvą. Išmanieji spalvoti diodai yra puikus pasirinkimas, jei norite sukurti individualų fasado ar patalpos akcentą (pavyzdžiui, vitriną, stendą), suprogramuotą meninę instaliaciją.
 • Sisteminį (išmanųjį) apšvietimo valdymą. Standartiniai ir spalviniai LED sprendimai gali būti jungiami į interaktyvaus valdymo sistemas. Naudodami specialius šviestuvus, maršrutizatorių ir pultelius arba išmaniojo įrenginio programėlę, galite preciziškai tiksliai valdyti visos patalpos ar jos dalies (pvz., kambario, vitrinos, lentynos) apšvietimą. Sistema taip pat tinka skleidžiamos šviesos kontrastui, greičiui, stiprumui kontroliuoti (pvz., priklausomai nuo natūralios šviesos kiekio), specifinei nuotaikai kurti.

Priklausomai nuo poreikių, „GLab“ komanda pagamina, pritaiko, programuoja ir montuoja skirtingų formų, galingumo LED šviestuvus. Specialistai pasirengę patarti dėl patikimiausių, ekonomiškiausių būdų jūsų idėjai įgyvendinti.
Instaliacija ir montavimas

Preciziškai tiksliai atlikti elektros instaliacijos, apšvietimo įrengimo darbai padeda sukurti saugią ir patogią aplinką. Racionalūs, patirtimi ir žiniomis grįsti sprendimai užtikrina optimalų energijos sunaudojimą. Tokiu būdu ne tik efektyviai sumažinamos išlaidos, bet ir prisidedama prie aplinkos tausojimo.

„GLab“ komandai galite patikėti:

 • Vidaus ir lauko elektros instaliacijos projektavimą, įrengimą
 • Architektūrinio apšvietimo sprendimų kūrimą, įgyvendinimą
 • Senos instaliacijos remontą ir modernizavimą
 • LED, RGB ir išmaniojo apšvietimo sprendimų kūrimą, įgyvendinimą
 • Šviestuvų surinkimą, montavimą ir remontą
 • Elektros ir apšvietimo projektų koordinavimą, etapų valdymą
 • Esamo apšvietimo optimizavimą energijos sąnaudų, efektyvumo atžvilgiu

„GLab“ specialistai visuomet pasirengę aptarti jūsų lauko ar vidaus patalpų lūkesčius ir įgyvendinti tvarias išskirtinio dizaino idėjas. Pasirūpinkite saugiu, patikimu ir įsimintinu apšvietimu nuo A iki Z.

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.