GLab logotipas
Individualūs užsakymai

LED apšvietimo sistemų montavimas pagal brėžinį nėra sudėtinga užduotis. „GLab“ tikslas kitoks – sukurti iš šviesos elementų unikalų, stilingą, nepriekaištingai veikiantį kūrinį, kurio įspūdis patalpos lankytojams įsimena ilgam.

Individualūs užsakymai sėkmingai įgyvendinami dėl:

  • Inovatyvumo. Retro stiliaus LED lemputės, bėgančias eilutes primenančios adresuojamosios RGB juostos, išmanusis apšvietimo valdymas telefonu – tik keletas apšvietimo technologijų, kurias šiandien pritaiko „GLab“.
  • Interjero dizaino žinių. Individualūs apšvietimo sprendimai turi papildyti interjerą, suformuoti pageidaujamą atmosferą. LED lemputės ir juostelės tampa sienų, lubų, grindų ir net baldų dalimi.
  • Inžinerinių sprendimų. Kaip iš metalinio vamzdžio pagaminti į medį panašų šviestuvą? Kaip apšviesti lentynas, kad atrodytų tarsi jos švyti pačios? Kaip ant lubų iš LED sukurti debesų efektą? Tai – inžinerinių žinių reikalaujantys sprendimai.
  • Glaudžios komunikacijos su užsakovu. Vienetiniai apšvietimo sprendimai kuriami bendradarbiaujant su užsakovais. Tai – ne serijinė gamyba, kai renkamasi iš kelių dizainerių projektų. Įspūdingi individualaus apšvietimo sprendimai sukuriami tik dėl sėkmingos komunikacijos.
  • Patirties. Pirmas kartas – eksperimentas. Antras kartas – klaidų paieškai. Trečias – jų sprendimams. Ketvirtas – užsakovui nustebinti. Penktas – stebinti užsakovo svečiams. Toliau vyksta tik tobulybės paieškos. „GLab“ originalius, sudėtingus projektus kuria ir montuoja jau turėdama reikšmingos patirties, sėkmingai įveikusi ne vieną iššūkį.

Įspūdingi, kvapą gniaužiantys šviesos sprendimai, kūrybiškos instaliacijos jau tapo „GLab“ vizitine kortele. Komanda visuomet pasirengusi įveikti naują iššūkį – unikalios jūsų vizijos įgyvendinimą.

Susidomėjote? Susisiekite su GLab